Zapraszamy do wspólnej modlitwy i refleksji w dniu 29 lipca, kiedy to w Kościele katolickim obchodzimy wspomnienie trzech wyjątkowych świętych: Łazarza, Marii i Marty. Te postacie zasłynęły ze swojej głębokiej wiary, oddania Bogu oraz niezłomnej miłości względem Jezusa Chrystusa.

Nauka, którą możemy wyciągnąć z życia Świętych Łazarza, Marii i Marty, jest niezwykle aktualna i ważna w naszym współczesnym świecie. Ich wiara, oddanie i serdeczność wobec Jezusa pokazują nam, jak odnaleźć radość w głębokim związku z Bogiem oraz jak wzrastać duchowo, umacniając naszą miłość do bliźnich.

Z okazji tego wyjątkowego dnia pragniemy podzielić się radosną informacją. Ikona Świętych Łazarza, Marii i Marty, która zostanie umieszczona w przyszłej kaplicy Centrum Hospicyjno-Opiekuńczym BETANIA w Przemyślu, już wkrótce będzie świadkiem naszych modlitw i refleksji. To niezwykłe dzieło sztuki sakralnej będzie przypominało nam o świętości i wartościach, jakimi kierowali się ci wspaniali święci.

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do nas w tej uroczystej okazji, a także do odwiedzenia naszego Centrum Hospicyjno-Opiekuńczego BETANIA w Przemyślu, gdzie będziemy mogli wspólnie oddawać cześć Świętym Łazarzowi, Marii i Marcie, a także doświadczać miłości i opieki wzajemnej, jakie płyną z naszej wspólnej wiary.

Niech to święte wspomnienie będzie dla nas wszystkich czasem głębszej kontemplacji i wzrostu duchowego. Niech Święci Łazarz, Maria i Marta będą naszymi przewodnikami na drodze do Bożego miłosierdzia i zbawienia.

„Święci Łazarzu, Mario i Marto, módlcie się za nami!”

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, aby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi otwarcia hospicjum jak i kaplicy w Centrum Hospicyjno-Opiekuńczym BETANIA w Przemyślu. Będzie to miejsce modlitwy i refleksji, które wzbogaci nasze duchowe życie i będzie świadectwem piękna katolickiej tradycji.

Categories: Aktualności